Пошук по сайту

Віхи історії


Приватне акціонерне товариство «УКРГАЗ-ЕНЕРГО» було створено в лютому 2006 року. Єдиним акціонером ПрАТ «УКРГАЗ-ЕНЕРГО» із листопада 2013 року є компанія ЦЕТРАГАЗ ХОЛДІНГ ЛІМІТЕД (Республіка Кіпр).

Соціальна місія

Діяльність ЗАТ «УКРГАЗ-ЕНЕРГО» з постачання природного газу має стратегічне значення для забезпечення енергетичної безпеки України, стабільного функціонування та розвитку національної економіки, а також зачіпає інтереси мільйонів українських громадян. Виходячи з цього, ЗАТ «УКРГАЗ-ЕНЕРГО» виробило низку принципів, якими й керується у своїй діловій практиці. Компанія з особливою увагою ставиться до інтересів держави й суспільства, розглядає свою діяльність як важливий чинник зростання економіки і добробуту громадян, а також створення в Україні прозорого ділового клімату.

-          Підтримка економіки і соціальної сфери України. ЗАТ «УКРГАЗ-ЕНЕРГО» забезпечує безперебійні поставки природного газу за ціною, істотно нижчою за верхню межу, встановлену рішеннями Кабінету Міністрів України та НКРЕ, що, по-перше, серйозно сприяє безперебійній роботі української системи газопостачання, по-друге, створює «фінансову подушку» для безболісного переходу галузей економіки і соціальної сфери України до світових цін на енергоносії.

-          Компанія є одним з найбільших платників податків до державного бюджету України. За результатами 2006 року ЗАТ сплатило понад 4 млрд. гривень ($800 млн.) до держбюджету (що становить понад 3% його прибуткової частини). З початку 2007 року ЗАТ «УКРГАЗ-ЕНЕРГО» перерахувало до бюджету близько 5,3 млрд. гривень. Передбачається, що в 2007 році платежі компанії до державного бюджету становитимуть близько 10% його прибуткової частини. Бюджетні відрахування ЗАТ «УКРГАЗ-ЕНЕРГО» перевищують платежі таких галузей національної економіки, як чорна металургія та залізничний транспорт.

-          Підтримка газового балансу країни. Компанія взяла на себе зобов'язання з підтримки балансу природного газу в країні та мінімізації коливань ринку шляхом закачування великих обсягів газу до підземних газових сховищ України. Завдяки діяльності ЗАТ «УКРГАЗ-ЕНЕРГО» Україна здобула можливість оперативно забезпечувати власні потреби в цьому паливі, купуючи ресурс у постачальника за найнижчими в країнах СНД, Європи і Балтії цінами. У 2006 році компанія за собівартістю передала понад 10 млрд. куб. м газу підприємствам НАК «Нафтогаз України» для подальшої реалізації соціальним категоріям споживачів.

-         Внесок у становлення цивілізованого і конкурентного ринку енергоресурсів. ЗАТ «УКРГАЗ-ЕНЕРГО» сповідує філософію транспарентності та відкритості бізнесу. Компанія не вдається до бартерних операцій, взаємозаліків, вексельних і боргових операцій. У своїй діяльності «УКРГАЗ-ЕНЕРГО» орієнтується на дотримання платіжної дисципліни, своєчасні й повні розрахунки за контрактами з постачальниками газу.© 2006-2016 ПрАТ УКРГАЗ-ЕНЕРГО Головна сторінка | Зворотний зв'язок | Контакти | Посилання | Карта сайту